سبک های کابینت را درک کنید تا بهترین تصمیم را برای آشپزخانه کابین خود بگیرید.

کابینتی که انتخاب می کنید تأثیر بزرگی بر آشپزخانه کابین شما خواهد گذاشت. از روستایی گرفته تا سنتی ، امروزی ، یک سبک کابینت برای هر نوع طراحی وجود دارد.7 تا نمونه از محبوب ترین سبک های کابینت را بررسی کنید تا ببینید کدام یک با بهترین ظاهر کابین شما رو به رو خواهد شد.
1. سنتی
کابینت های سنتی به طور معمول جزئیات بیشتری را نشان می دهند ، گاهی اوقات به شکل درب های پانل بلند یا طرح های صفحه باریک. رنگ ها از سفید و کرم های روشن گرفته تا قرمز ، برنزه و طیف گسترده ای از رنگهای چوب متغیر است
2. shaker

کابینت shakerر طراحی ساده ، تمیز و کاربردی را به نمایش می گذارد. از خصوصیات این سبک کابینت می توان به درهای تخته ای با قاب های ریلی ، تخته های چوبی طبیعی و رنگهای خنثی مانند سفید یا خاکستری اشاره کرد.

کابینت های آشپزخانه شاکر به دلیل ظاهری کلاسیک و گاه به گاه به هر سبک آشپزخانه ، از سنتی تا معاصر ، از محبوبیت خاصی در آشپزخانه های امروزی برخوردار است.
3-سبک روستایی
سبک های کابینت روستایی اغلب با استفاده از کابینت های بزرگ ، رنگ های گرم و چوب زیادی با جزئیات و شخصیت جالب در قالب گره ها و نواقص ، یک کشور یا شیوه زندگی کوهستان را منعکس می کند. به جای استفاده از لکه های لکه دار براق ، کابینت های زنگ زده ممکن است ناهموار یا مات برای برجسته کردن احساس اصیل چوب باقی بمانند. برای تکمیل این سبک کابینت می توان از سخت افزارهای برنجی یا برزنتی استفاده کرد.
4- معاصر
کابینت های معاصر معمولاً دارای سطوح مسطح ، حداقل تزئینات سخت افزاری و سخت افزار ساده هستند و جلوه ای تمیز و ناخوشایند به خانه شما می بخشند. این سبک کابینت یک انتخاب عالی برای آشپزخانه های کوچک است؛ عدم قالب گیری به معنی این است که کابینت ها بلندتر باشند و در مناطقی که فاقد فضای ذخیره افقی هستند ، فضای بیشتری را ذخیره کنند. مصالح به کار رفته در کابینت آشپزخانه معاصر معمولاً از جنس ف ، بتون ، پلاستیک ، شیشه یا چوب است.
کابینت های اسلب معمولاً با طراحی مدرن دست به دست می شوند ، اما می توانند با ظاهری حتی مدرن تر ظاهر شوند. این سبک کابینت - که گاه به آن کابینت صفحه تخت گفته می شود - با طراحی ساده و جذابیت کمتری از آن مشخص می شود. کابینت های اسلب نسبتاً ارزان هستند ، زیرا به مواد و کار کمتری نیاز دارند ، و تمیز کردن آنها آسان است زیرا هیچ قلاب ، قلاب و گوشه و گوشه برای جمع کردن لکه و گرد و غبار وجود ندارد.
5. صنایع دستی

کابینت سبک صنایع دستی
سبک صنایع دستی ، که در پاسخ به مبلمان بسیار تزئینی ، تولید انبوه از اواخر دهه 00 سرچشمه گرفته است ، با خطوط مستقیم ، ساخت و ساز با کیفیت و حداقل تزئینات تعریف شده است. کابینت های صنایع دستی اغلب از چوب های سنگین مانند بلوط چهارم اره ای ، درخت کوره ، گیلاس یا افرا ساخته می شوند و به جای رنگ آمیزی معمولاً در حالت طبیعی چوب خود باقی می مانند.
6- شیشه جلو
کابینت های شیشه ای جلوی مخلوط بودن و هماهنگی با درب های کابینت جامد ، می توانند یک کانون زیبا و کاربردی را در آشپزخانه شما ایجاد کنند. عموماً به عنوان کابینت های بالایی مورد استفاده قرار می گیرد ، سبک های جلویی شیشه ای به عنوان مکانی کاربردی برای به نمایش گذاشتن

ظروف شیشه ای ، کتابهای آشپزی یا یک مجموعه با ارزش از کاسه یا گلدان شما استفاده می شود. این سبک های کابینت همچنین می تواند برای اضافه شدن به محیط روشن شود.
7. قفسه بندی را باز کنید
اگرچه از نظر فنی سبک کابینت نیست ، قفسه بندی باز ایده ای منحصر به فرد (و محبوب) برای ادغام فضای ذخیره سازی در آشپزخانه شما است - به ویژه اگر با فضای محدود دیوار کار می کنید. قفسه بندی باز به سطح مشخصی از سازمان و مرتب نیاز دارد ، بنابراین در صورت ترکیب با کابینت های دیواری ، بهتر عمل می شود. قفسه های باز در بالای منطقه پخت و پز یک روش هوشمندانه برای نگه داشتن وسایل و ادویه های اغلب استفاده شده در دسترس نیست. آنها همچنین یک روش خوب برای نمایش وسایل ظروف متناسب هستند.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: کابینت ,آشپزخانه ,استفاده ,شیشه ,فضای ,طراحی ,صنایع دستی ,قفسه بندی ,کابینت آشپزخانه ,فضای ذخیره ,حداقل تزئینات
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رادیاتور پره ای در شیراز - فلاح زاده دانلود گزارش تخصصی معلم ازمهین آباد ثپت اطلاعات علی نوحانی شرکت ابداع سازه سلطان نصیر شخصی جهت انتشار نافذ البصیرة عاشقانه ظرافت های زنانگی ام را دوست می دارم هد هد